Novinka

Otoky, ztuhlé svaly, klouby, šlachy – jak na ně?

Oteklá noha, namožený hřbet nebo zdlouhavé uvolňování ztuhlého koně před tréninkem. A co vy, znáte to?

Nezajímá vás, dokud neřešíte první otok/zranění …

Řeč je o FIR-TECH

FIR-tech je technologie, která se ujala i v jezdeckém sportu. Spočívá v použití keramických destiček, které jsou vpraveny do materiálů pro koně a které vytvářejí hřejivé a ozdravné teplo. Toto teplo prohřívá svalstvo rychleji, to se poté mnohem méně namáhá při zahřívání na provozní teplotu. Klesá riziko poranění a stoupá výkonnost koně.

Pokud jste majitelem zdravého, odolného koně, který netrpí na otoky, nemá stará zranění nebo intenzivnější zátěž, terapeutické produkty v hledáčku mít zcela jistě nebudete. Stejně tak jako já! Do nedávna…

Postupem času, s přibývajícími lety mé kobylky Keni a jejího aktivnějšího pracovního života přišly i občasné zdravotní problémy. Žádná tragédie, naštěstí. Nicméně lehké nálevky, bolavá bedra nebo namožená šlacha se nám nevyhýbají.

Je na čase pořídit něco lepšího a hlavně funkčního!

Pořídila sem =>terapeutické podložky pod bandáže. Kenia má už nějakou dobu nálevky na nohou. Měla sem domluvený trénink v hale, kam musíme dojíždět vlekem. Takže, zabandážovat nohy s tím že v nich kobču převezeme, odtrénujeme a sundáme až doma. Nechci se zdržovat – bude to fungovat?


Podložky FIR-TECH a už žádné jiné:-)

Doma sundavám bandáže, podložky a první co mě zajímá je, jestli nohy nejsou zapařené – přece jen je měla tak dlouho, obě dvě cesty i trénink. Nepřehnala sem to?

Nejen že její nohy nejsou zapařené, ale jsou ABSOLUTNĚ BEZ OTOKU jako už dlouho ne! Kobyla spokojená a já snad ještě víc, fakt mám radost FIR-TECH je TOP a za ty peníze to opravdu stojí!

Vlastnosti, které rozhodně oceníte:

  • prokrvuje, ale nezapaří
  • prohřívá ztuhlé svaly, tkáně a vazy
  • chrání
  • regeneruje
  • snižuje nebo zcela odstraní otok
  • podporuje hojení
  • zlepšuje chronické stavy

Řešíte oteklé nohy jako já u své Keni? Podívejte se taky na =>bandáže a =>stájové kamaše.

Máte sporťáka, který potřebuje zregenerovat a prohřát celou horní linii? Pak pořiďte pořádný kalibr ve formě =>stájové deky nebo pracovní =>bederky.

Pracovní deka FIR-TECH

Bolestivý kohoutek, namožená lopatka či problematická oblast okolo páteře – je tohle váš problém? Pak vás budou zajímat =>podsedlové dečky.

Hledáte kvalitní FIR-TECH šlachovky, co někdy dostávají fakt zabrat? Dočíst se o nich můžete v mé předchozí recenzi.

Všechny FIR-TECH produkty prohlížejte =>tady

Doufám, že vám byl dnešní článek užitečný a pomůže vám v opravdu dobré investici, která se vám mnohonásobně vrátí.

Anežka Ježková, Kenia a Kavalino. 🙂