Novinka

Hybridka CATAGO která se (nejen) dobře čistí

Jsem moc ráda, že jsem s Devčou stihla vyzkoušet tuhle hybridní krásku od značky Catago. V podstatě mi otevřela dveře do světa funkčního vybavení. Tento druh vybavení totiž nemusí jen sloužit ale může i krásně vypadat!

V našem dečko šatníku po právu zaujala první příčku. To, co mě na první pohled zaujalo, nebyla barva ale luxusní zesílení v oblasti podbřišníku. Dečky se zesílením v této oblasti mám ale ještě jsem se nesetkala s takovým propracováním co se materiálu týče. Za mě jednoznačně první velké plus, protože tato oblast se při používání ničí jako první, to mi dáte určitě za pravdu.

Dále mě ohromila hmotnost dečky. Čekala jsem dečku s těžší výplní a místo toho mi v ruce přistála lehounká nadýchaná krasavice s luxusním odvětráváním v oblasti páteře.

Nejvíc jsem se ale těšila na slibovanou grafenovou technologii vylepšující schopnost termoregulace. A v tomto bodě mě mrzí, že jsme dečku nemohli na plno prohnat testem (onemocnění Devona nás na pár měsíců vyřadilo z práce). Nicméně jsem si jistá že by obstála na výbornou. K dispozici mám pocity ze tří jízd a všimla jsem si že Devonovo opocení bylo po dlouhé době moc hezky pravidelné a přitom z něj nelil pot jako po maratonu.

Pokud mám vyzdvihnout další plusy, tak je určitě zapotřebí zmínit rychleschnoucí materiál. Další super věc kterou se dečka může chlubit v podobě antistatického povrchu, který opravdu odpuzuje prach a nečistoty. Protože jsme dečku zkoušeli v období línání za mě super TOP vychytávka že se na jejím povrchu nedrží chlupy. V porovnání s komerčními značkami stačilo pouze vyklepat a byla skoro jako nová ♥.

Co bych naopak vytkla je malá škála barevného provedení, protože pokud by bylo na trh uvedeno více barviček Devon by měl v šatníku rovnou tři kousky 😃.

Autor recenze: Ing. Tereza Kopečková

(neboj Terko, už se chystají další barvy 😉 )