Novinka

GRAFENOVÁ STRUKTURA – Hybrid v moderních materiálech 2020

Žhavou novinkou roku 2020

je zavádění nového funkčního hybridního materiálu se – zdá se – vysokým IQ 🙂 Pečlivě jsem vše nastudovala a sepsala základní informace v kostce.

O co se tedy jedná a má to potencionál?

Hybrid? Tentokrát se nejedná o automobil (nevím jak vy ale já si pod tím dříve nic jiného nepředstavila) ale o kombinovanu technologii struktur a materiálů.

CATAGO NOVÁ HYBRIDNÍ SÉRIE produktů využívá benefitů GRAFENOVÉ STRUKTURY, nabízí tak veškeré výhody této technologie. Grafenová struktura tkaniny připomíná vzhledem strukturu medové plástve. 

Vlastnosti, pro nás koňáky přínosné  

  • lehký a přesto velmi pevný materiál
  • stabilita materiálu i při dlouhodobém používání
  • antistatická funkce (odpuzuje prach)
  • filtr mezi teplotními mosty za tepla i chladu = termoregulace
  • vysoká funkčnost

Jedná se o revoluci ve sportovním průmyslu, díky jedinečným tepelným vlastnostem. Grafenová struktura umožňuje látce fungovat jako dokonalý filtr mezi tělem a vnějším prostředím, tím zajišťuje ideální tepelný komfort pro koně. To znamená, rozptyl tepla za teplého počasí a jeho zachování a rovnoměrné rozložení při tvrdém tréninku v zimě.

Výbornou třešničkou na dortu je ANTI-STATICKÁ funkce. Zjednodušeně řečeno materiál zamezuje přitahování a hromadění prachu.

Vypadá to, že se nám otevírá nová brána ve světě funkčních materiálů. Nevím jak vy ale já určitě tohoto hybrida vyzkouším 🙂

CHCI SI PROHLÉDNOUT VŠECHNY HYBRIDY 🙂

Hybridní drezurní chrániče CATAGO

Hybridní set – podsedlová dečka a čabraka CATAGO

HYBRIDNÍ COOLER v odstínu midnight