Deky na koně, Novinka

Akupresurní deky ze Švédska Accuhorsemat® – uvolňují meridiány

Na trhu je spousta zajímavých produktů. Každý den objevím něco, co se mi líbí. Ale ne vždy se to líbí více lidem a nemá pak smysl takové věci importovat. To ale neplatí o světové špičce Accuhorsemat®.

Švédská značka, která zásadně pomáhá koním a lidem pomocí akupresurních dek. Samotná deka na koně má více než 11 000 hrotů akupresurních bodců, které pozitivně stimulují tok krve ve svalových partiích a stimulují akupresurní body po těle – tzv Meridiány.

Tím pomáhají od bolestí, které mohou způsobit například zracování kroku koně nebo způsobují, že kůň nemůže nabrat dostatečnou svalovou hmotu, i když je správně ježděn a krmen.

Dáte-li na koně akupresurní deku před jízdou uvolňuje svaly a uklidňuje napjaté koně – což usnadňuje samotnou práci. Použití deky Accuhorsemat® po tréninku pomáhá svalům koně rychleji se zotavit a zároveň poskytuje příjemný pocit uvolnění.

Deky Accuhorsemat® najdete v kategorii terapeutické a prohřívací deky

Jak přesně pomáhá?

Ztuhlé svaly znamenají, že se váš kůň může cítit bolavý. Bolest v zádech nebo svalových partiích pak může sám nadměrně kompenzovat pohyby, které jsou škodlivé pro jeho tělo. Tím například rozvíjí kratší délku kroku. Také se může objevit horší růst osvalení.

Testy ukazují, že Accuhorsemat® činí koně klidnější a uvolňuje svaly, což znamená, že váš kůň se uvolňuje a cítí se lépe.

Jak to funguje?

Akupresura je stará léčebná metoda pro relaxaci a úlevu od bolesti, která zahrnuje stimulaci akupunkturních bodů po energetických cestách těla – tzv. Meridiány.

Koňská kůže a nervová soustava jsou mnohem citlivější než kůže lidí a když 11 000 úhledných hrotů pracuje na akupresurních bodech u koně, projevuje se výsledek velmi brzy.

Akupresurní pokrývka Accuhorsemat zvyšuje průtok krve, uvolňuje svaly a uvolňuje prospěšné endorfiny, takže váš kůň uvolňuje a cítí se lépe. A zdravý kůň bude také dlouhodobě lépe jezditelný a v lepší kondici.

Objednávka

V nabídce najdete deku Accuhorsemat® v několika barvách. V tuhle chvíli jsou pouze na objednávku.

Doba dodání je okolo 14 – 30 dní. Objednávku realizuji až v případě složení zálohy nebo uhrazení kupní ceny na fakturu. Součástí dodávky je kompletní deka Accuhorsemat® s krásnou přenosnou a úložnou taškou. Deka je složena ze dvou částí. Samotné deky s popruhy a menšími akupresurními koberečky, a pak z velkého samostatného akupresurního koberečku, který se umisťuje na koně samostatně a překrývá a upevňuje dekou.

 

Related Posts