Deky na koně

Accuhorsemat® je chytrá akupresurní deka?! Léčba Meridánů vašeho koně.

Accuhorsemat® je chytrá akupresurní deka, která se stala bestsellerem v celé Evropě a nyní i v Americe. Zvyšuje tok krve, uvolňuje svaly a uvolňuje prospěšné endorfiny, takže váš kůň se lépe uvolňuje a cítí se lépe.

Použití akupresurní deky před jízdou uvolňuje svaly a uklidňuje napjaté koně – což usnadňuje samotnou práci. Použití deky Accuhorsemat® po tréninku pomáhá svalům koně rychleji se zotavit a zároveň poskytuje příjemný pocit uvolnění.

Jak přesně pomáhá?

Ztuhlé svaly znamenají, že se váš kůň může cítit bolavý. Bolest v zádech nebo svalových partiích pak může sám nadměrně kompenzovat pohyby, které jsou škodlivé pro jeho tělo. Tím například rozvíjí kratší délku kroku. Také se může objevit horší růst osvalení.

Testy ukazují, že Accuhorsemat® činí koně klidnější a uvolňuje svaly, což znamená, že váš kůň se uvolňuje a cítí se lépe. 

Jak to funguje?

Akupresura je stará léčebná metoda pro relaxaci a úlevu od bolesti, která zahrnuje stimulaci akupunkturních bodů po energetických cestách těla – tzv. Meridiány.

Koňská kůže a nervová soustava jsou mnohem citlivější než kůže lidí a když 11 000 úhledných hrotů pracuje na akupresurních bodech u koně, projevuje se výsledek velmi brzy.

Akupresurní pokrývka Accuhorsemat zvyšuje průtok krve, uvolňuje svaly a uvolňuje prospěšné endorfiny, takže váš kůň uvolňuje a cítí se lépe. A zdravý kůň bude také dlouhodobě lépe jezditelný a v lepší kondici.

Stimulační body

1. Stimulace ramenních akupresurních bodů

Akupresurní rohože na rameni stimulují mnoho meridiánů, včetně svalů na lopatkách a okolo kohoutku. Rohože je možné přesunout tak, aby odpovídaly vašemu konkrétnímu koni.

2. Nastavitelný tlak

Ramenní popruhy umožňují regulovat tlak na příslušné akupresurní body.

3. Stimulace akupresurních bodů zad a zádě

K nejdůležitější stimulaci meridiánů koně dochází prostřednictvím bodů v oblasti zádě a zad. Největší ze tří akupresurních rohoží je tudíž umístěna zde, přičemž kompletně celá deka má celkem 11 000 tlakových bodů.
 

4. Vyhněte se citlivým oblastem
Boky a některé části páteře jsou citlivé na tlak a neměly by být stimulovány dekou. Accuhorsemat je zcela vyloučí.

Patent

Společnost Accuhorsemat vlastní registrované patenty ve Švédsku a v USA a registrovanou značku 2011/0190 v rámci EU.

Podívejte se na nabídku Accuhorsemat tady. 

Related Posts